AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Adevarul despre moartea lui MJ!!!!! READ IT!!!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ladybug
Admin
Admin

Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 28
Localizare : Unde ma duce gandul

MesajSubiect: Adevarul despre moartea lui MJ!!!!! READ IT!!!!   Lun Apr 05, 2010 7:15 pm

Bob Marley, Tupac si Michael Jackson sunt doar 3 exemple de muzicieni care si-au dat seama ce se intampla – care nu au putut fi controlati pe deplin, si au inceput sa se revolte, creand cantece cu un puternic mesaj spiritual sau vorbind clar despre planurile elitei. Toti au fost intimidati si amenintati (pe Michael l-au infectat cu boala de piele, i-au inscenat un “accident” pe cand filma o reclama pt Pepsi si a suferit arsuri, apoi i s-a inscenat procesul cu pedofilia, lui Tupac i-au intentat proces de viol), apoi ucisi in momentul in care au inceput sa spuna prea multe…asa cum si Michael prin concertele din Londra din aceasta vara avea de gand sa vorbeasca despre monstruoasa conspiratie si planurile de depopulare…
NU IGNORA ACEST VIDEO – MICHAEL JACKSON A FOST UCIS – NOUA ORDINE MONDIALA 666 – SATANISMUL IN MUZICA 1

Bineinteles, mai sunt si vedete care stiu prea bine la ce se inhama si o fac cu buna stiinta, precum: Madonna, Britney Spears, Mel Gibson (care prin filmul “The passion of Christ” reuseste sa manipuleze psihicul oamenilor pt ca ei sa-l accepte pe anticrist drept Iisus…de aceea in a doua parte a filmului Iisus apare mai mult cu un singur ochi – in Coran se spune ca anticristul are un singur ochi sau are o problema cu un ochi si ca acesta este semnul prin care credinciosii il pot deosebi de adevaratul Iisus – de vazut simbolul acela cu un singur ochi, – Rihanna apare in noul ei look cu un singur ochi la vedere, etc, exemplele sunt multiple si sunt peste tot – …sigla casei de productie a lui Gibson e foarte sugestiva, cu un singur ochi…etc
NU IGNORA ACEST VIDEO – MICHAEL JACKSON A FOST UCIS – NOUA ORDINE MONDIALA 666 – SATANISMUL IN MUZICA 2

”They Don’t Care About Us” ”Earth Song” si multe alte cantece el a deschis ochii si l-a costat

Just beat it!!!

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

"If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, the everything that happens in between can be deal with." Michael Joseph Jackson
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://michaeljackson4ever.forumer.ro
alinushy
Moderatori
Moderatori

Data de inscriere : 04/03/2010

MesajSubiect: Re: Adevarul despre moartea lui MJ!!!!! READ IT!!!!   Mar Apr 06, 2010 3:07 pm

pff bro nush ce sa zic...nush dak sa cred sau nu,,,,
maybe exista dar eu cred k ei se axeaza pe persoane mult mai importante si dak este intradevar cum zice aici k manipuleaza lumea inseamna k sunt foarte discreti cu toata faza...dak il manipulau pe mj ...mj ar fi zis la un moment dat...knd vb mj de manipulare se refera la PRESA ,,,,eu asa vad situatia...

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Adevarul despre moartea lui MJ!!!!! READ IT!!!!
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Michael Jackson :: All about king of pop - Michael Jackson :: Chat general-
Mergi direct la: