AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Michael Jackson, Elton John, Elvis Presley sunt oua de Paste

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ladybug
Admin
Admin

Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 28
Localizare : Unde ma duce gandul

MesajSubiect: Michael Jackson, Elton John, Elvis Presley sunt oua de Paste   Vin Apr 02, 2010 2:38 pm

Daca tot au fost dovleci si masti de Halloween, de ce sa nu fie si oua de Paste?

John Lamouranne, supranumit The Egg Man, strange o mica avere in perioada Invierii Domnului, cand vinde astfel de oua cu fete de celebritati, la pretul de aproape 700 de euro bucata.

Omul Ou a inceput sa `incondeieze` oua de gasca in urma cu peste 30 de ani, potrivit Daily Mail.

`Am inceput sa creez arta pe oua dupa o excursie cu fiica mea la Disney World in anii `70. Prima data am facut un Mickey Mouse si apoi am ajuns sa produc adevarata mea capodopera pe ou – The Beatles`, a povestit The Egg Man.

In ultimii 32 de ani, John Lamouranne a realizat cateva sute de astfel de lucrari artistice.

Printre celebritatile care i-au fost sursa de inspiratie se numara Michael Jackson, Elvis Presley, Rolling Stones, Prince, Elton John si Barack Obama.

- Elton John
- Michael Jackson
- beatels
- Prince

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

"If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, the everything that happens in between can be deal with." Michael Joseph Jackson
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://michaeljackson4ever.forumer.ro

Michael Jackson, Elton John, Elvis Presley sunt oua de Paste
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Michael Jackson :: All about king of pop - Michael Jackson :: Chat general-
Mergi direct la: