AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

S-a stins o stea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ladybug
Admin
Admin

Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 28
Localizare : Unde ma duce gandul

MesajSubiect: S-a stins o stea   Mar Mar 02, 2010 10:12 pm

Azi 26 iunie, a murit o legenda a musici pop Michale Jackson sa-i inchinam un coltisor mic Rip forever in my heard eu personal sunt fana de cand ma stiu si ascult cu o placere f mare chiar daca acum ascult rock, puteti sa stergeti topicul dupa ceva timp, dar hmm totusi daca va placut eu zic ca lasati un comm aici if you REMEMBER TIME, if you are BLACK OR WITH, if THEY DON'T CARE ABOUT US, if u are BAD or,THRILLER, if YOU ARE NOT ALONE ms RIP si acum stirea:

După ce a suferit un stop stop cardio-respirator în locuinţa sa, cântăreţul american, supranumit "regele muzicii pop", a murit la vârsta de 50 de ani, într-un spital din Los Angeles, informează TMZ.com. Atunci când au sosit paramedicii, starul pop nu respira şi a fost nevoie imediat de manevre de resuscitare. Michael, în vârstă de 50 de ani, urma să revină pe scenă luna viitoare pentru o serie de concerte. Primul urma să aibă loc la Londra la 13 iulie. El a efectuat în acest scop o serie de repetiţii în ultimele două luni.
Sad( se pare ca marele turneu sa terminat si sa dus o legenda......

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

"If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, the everything that happens in between can be deal with." Michael Joseph Jackson
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://michaeljackson4ever.forumer.ro

S-a stins o stea
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Michael Jackson :: All about king of pop - Michael Jackson :: Infos-
Mergi direct la: