AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

One last call... RIP MJ

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
EllaLooka
Admin
Admin

Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 26
Localizare : Bucale

MesajSubiect: One last call... RIP MJ   Dum Mar 07, 2010 2:57 pm

A fost data publicitatii inregistrarea apelului telefonic la 911, prin care un barbat aflat in casa starului cerea ajutorul medicilor.
Stopul cardiac care i-a provocat moartea lui Michael Jackson ar fi fost cauzat de o injectie cu Demerol, analgezic asemanator morfinei de care cantaretul era dependent de mai multi ani, anunta vineri SkyNews. Avocatul familiei Jackson, Brian Oxman, sustine ca moartea a fost provocata de o supradoza de analgezice iar Uri Geller, unul dintre apropiatii cantaretului, crede ca stresul a cauzat moartea acestuia, arata The Telegraph.

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

RIP MJ!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Paradise.Seeker
Little MJ fan
Little MJ fan

Data de inscriere : 04/03/2010

MesajSubiect: Re: One last call... RIP MJ   Dum Mar 07, 2010 4:04 pm

....speechless.... Straight face
pana acuma am auzit doar o parte din el...dar, nu stiu, ma simt ciudat ascultandu-l tot...
ma tot andesc ce sa zic, da chiar nu stiu

da pana la urma cine o sunat?? mi se pare tare dubasa treaba asta...
poate ca doctoru' o fost de vina si poate ca pana la urma ancheta e in regula asa...dar pot fi si alte posibilitati... nu stiu...
Sus In jos
EllaLooka
Admin
Admin

Varsta : 26
Localizare : Bucale

MesajSubiect: Re: One last call... RIP MJ   Dum Mar 07, 2010 5:37 pm

Nu se stie sigur cine a sunat... probabil on barbat care lucra la el in casa sau o ruda sau ceva de genul... oricum parea o voce destul de tanara iar doctorul se pare ca a fost cu el in momentul in care MJ a murit... Sigh

RIP MJ!
Sus In jos
Paradise.Seeker
Little MJ fan
Little MJ fan

MesajSubiect: Re: One last call... RIP MJ   Dum Mar 07, 2010 5:55 pm

si mie mi s-a parut o voce mai tanara... undeva la 30...
in fine, daca lucrurile stau asa cum zice lumea ca i-a fost administrata o doza de calmant sau ce naiba era ala fiind dependent de el, intradevar doctorul avea o vina, dar nu vina ptr care el i-a dat doza aia...ci ptr ca l-a lasat sa devina dependent de ea.... problemele de sanatate ale lui MJ putea fi tinute si altfel in conrol decat prin dozele acelea date frecvent.... poate avea nevoie d eun tratament foarte atent supravegheat si, ma rog, chestii de genu'... sunt sigura ca era si alta solutie....

si propbabil ca in "contact" cu stresul si toate tulburarile alea psihice si fizice i-a oprit inima.....totusi avea si el o varsta si il mai si asteptau 50 de concerte Straight face.....

pare destul de plauzibil pana la un punct da nu m-as increde in varianta asta 100%... cred ca acolo or fost si alte chestii... nu stiu...
Sus In jos
Ladybug
Admin
Admin

Varsta : 28
Localizare : Unde ma duce gandul

MesajSubiect: Re: One last call... RIP MJ   Dum Mar 07, 2010 7:50 pm

Doctorul lui.. pentru ca el este singurul care l-a omorat pe Mj si el a sunat dupa 15 minute dupa ce A MURIT!! http://michaeljackson4ever.forumer.ro/infos-f11/ancheta-incheiata-doctorul-lui-michael-jackson-vinovat-de-moartea-starului-t99.htm
+ frateeeeeeeeeee cand nu mai raspunde, reactioneaza nu stai la telefon 2 min si vb cu doctorul acolo.... sorry... ei sunt devina ... si Joseph Jackson..

"If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, the everything that happens in between can be deal with." Michael Joseph Jackson
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://michaeljackson4ever.forumer.ro
alinushy
Moderatori
Moderatori

MesajSubiect: Re: One last call... RIP MJ   Lun Mar 08, 2010 10:59 am

stie brooo Smile)
eu sincer nu pot sa zic k este ceva cert...nu am fost acolo sa vad...dar sunt la fel de sigura k ceeea ce spunea sora lui janet era adevarat....michael cvalora mai mult mort dekt viu....si s.a si vazut acest lucru...doopa ce a murit a fost o nebuniee....pana atunci majoritatea fanilor si asa mai departe km uitasera de el...cred eu...important e ceea ce ramane in urma lui....muzik kre ne fc bine tuturor Wink) si munk lui.... Smile
R.I.P MJ !!!!!!!!!

Sus In jos
Paradise.Seeker
Little MJ fan
Little MJ fan

MesajSubiect: Re: One last call... RIP MJ   Lun Mar 08, 2010 4:56 pm

^ pff ai perfecta dreptate Big grin
iar la faza cu Joseph Jackson sunt foart decord.. omul ala e o canalie nu alta.....nu stiu cum putea fi atata de rau....era totusi fiul lui... oricat de batut in cap esti nu ii faci chestii de genu copilului tau...
acuma ii adevarata si faza ca erau mai multi frati but still....tre sa fii tampit ( si culmea, chiar este Smile)Tongue)

in fine, asta e...
nici eu nu am fost la fata locului dar mi se pare extrem de suspecta toata chestia asta...
imi pare ft rau dupa MJ..dar poate ca mai bine asa....Sigh Rest in peace, MJ!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: One last call... RIP MJ   

Sus In jos

One last call... RIP MJ
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Michael Jackson :: All about king of pop - Michael Jackson :: Chat general-
Mergi direct la: